ÜRÜNLER
 • Sonlu Elemanlar
 • Akışkanlar Dinamiği
 • Modelleme, Ön/Son İşlem
 • Biyoteknoloji ve Malzeme
 • Elektronik ve Komponent
 •  Test, Ölçüm, Veri Toplama
 •        PROSIG
         RDP Electronics
         SERVOTEST
         LaVision

   

   

  ANASAYFA ILETISIM E-POSTA

  PROSIG

  PROSIG çözümleri, DATS veri toplama sistemleri, DATS sinyal işleme yazılımları,  titreşim durum izleme ve taşınabilir titreşim durum izleme sistemleri olarak 4 ana başlıkta özetlenebilir.

  DATS Veri Toplama Sistemleri

  DATS-tedrad   DATS-hyper12
  DATS serisi, kompakt, dayanıklı, yüksek doğruluklarda veri alımına imkan tanıyan, çok geniş bir yelpazede dönüştürücü seçenekleri ile çalışabilen 24-bit veri toplama sistemleridir. Dayanıklı tasarım ve düşük güç gereksinimleri gerektiren mobil, araç veya laboratuvar veri toplama uygulamaları için idealdir. Genişleyebilir üniteler sayesinde 1.024 kanal sistemine kadar yükseltilebilir.

  Ultra-taşınabilir, giriş seviyesi DATS-solo sisteminin, dört yüksek hızlı analog kanalları ve özel bir tacho girişi vardır. Bu sistem, düşük maliyetli çözüm isteyen herkes için ideal bir veri toplama sistemidir.

  DATS-tetrad veri toplama sistemleri sırasıyla üç ve beş kart ile yapılandırılabilir. Bu sistemler; yüksek ve düşük hızda analog giriş, DC, AC dahil, IEPE (ICP ®), şarj, hassas tacho giriş, dijital çıkış, termokupl, GPS ve CAN-Bus veri transfer seçeneklerine imkan tanır.

  DATS-hyper12 sistemi, DATS-solo ve DATS-tedrad sistemlerine benzer olarak aynı şekilde yapılandırılabilir ve  12 kart'a kadar yükseltilebilir. Bu nedenle yüksek kanal sayısı veri toplama uygulamaları için idealdir.

  PROLOG veri toplama denetleyicisi P8000 sisteminin bağımsız veya uzaktan çalışma gerektiren uygulamalar için kullanılabilir.

  DATS Sinyal İşleme Yazılımı

  Dats Yazılımı   Modal Analiz Yazılımı
  DATS, mühendislik veri toplama, analiz ve raporlama konularında dünya lideri bir yazılımdır. Çok özel uygulamalara yönelik olarak çeşitli zaman ve frekans alan analizleri ile birlikte  filtreleme, veri alımı, işlenmesi, işlenmiş verinin çeşitli standartlarda başka yazılımlara transferi, filtreleme, puls analizleri, istatistik, matematiksel fonksiyonlar ve sinyal manipülasyon konularında çeşitli çözüm alternatifleri mevcuttur.

  Ayrıca DATS yazılımının aşağıdaki ilave modüllere sahiptir.

  DATS Audio Replay
  DATS Multiplane Balancing
  DATS Fatigue & Durability Analysis
  DATS Time-Frequency Analysis
  DATS Source Path Analysis
  DATS Real-time Rotating Machine Monitoring
  DATS Rotor Runout Measurement
  DATS Toolbox
  DATS NVH Analysis Software
  DATS Rotating Machinery Analysis
  DATS Modal Analysis
  DATS Acoustic Analysis
  DATS Human Response To Vibration

  Titreşim Durum İzleme Sistemleri

  Protor Türbin Çözümleri   Protor Santral Çözümleri   Protor   Protor Mobile
  PROTOR Titreşim Görüntüleme Sistemi; türbinler, pompalar gibi birincil ekipman ve yardımcı ekipmanlarda hemen oluşabilecek ve sistemi çalışmaz hale sokabilecek hataların görüntülenebilmesini sağlar.

  Ayrıntılı bilgi için tıklayınız  Anasayfa | Iletişim | E-Posta A-Ztech | Ürünler | Hizmetler
  Teknik Destek| Duyurular