ÜRÜNLER
 • Sonlu Elemanlar
 • Akışkanlar Dinamiği
 • Modelleme, Ön/Son İşlem
 • Biyoteknoloji ve Malzeme
 • Elektronik ve Komponent
 • Test, Ölçüm, Veri Toplama
 •  

   

  ANASAYFA ILETISIM E-POSTA

  DUYURULAR

  Bizimle çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Sonlu Elemanlar Analiz (FEA) Mühendisleri ve Çoklu Cisimler Dinamiği (MBD) Mühendisleri ile Meslek Yüksek Okulu mezunları ile çalışmak istiyoruz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  BETA CAE, V20.1.3 sürümünü duyurdu. Bu sürüm, gerekli güncellemelerin ötesinde, v20.1.x kullanıcıları için ANSA, EPILYSIS, META ve KOMVOS yazılımlarındaki yenilikler ile birlikte ANSA Graphics Kernel ile artırılmış kullanıcı performansı, geliştirilmiş optimizasyon yetenekleri, son işlem sonrası uygulamalar için genişletilmiş rapor ve otomasyon uygulamaları gibi birçok önemli geliştirmeler ve uygulamalar içermektedir. Yeni sürüm ile gelen detaylı bilgi için tıklayınız.
  BETA CAE, uzaktan çalışma ve iş birliği platformu olan ‘neere’ ürününü duyurdu. ‘neere’, gerçek zamanlı ses, veri ve video görüşmeleri yayında, bilgisayar paylaşımlarına, BETA uygulamalarına uzaktan erişim imkanı sağlayarak tüm çalışanların her zaman ve her yerde bir araya getiren bir platform sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği XVII. Kullanıcılar Toplantısı'nı 7-8 Kasım 2019 tarihlerinde ByOtell'de gerçekleştirmiştir.
  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği XVI. Kullanıcılar Toplantısı'nı 1-2 Kasım 2018 tarihlerinde ByOtell'de gerçekleştirmiştir.
  SIMULIA, Abaqus Sonlu Elemanlar Yazılımının son sürümü Abaqus 2018'i duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği XV. Kullanıcılar Toplantısı'nı 2-3 Kasım 2017 tarihlerinde ByOtell'de gerçekleştirmiştir.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 12.02'yi kullanıcılarına duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  SIMULIA, Abaqus Sonlu Elemanlar Yazılımının son sürümü Abaqus 2017'nin çıktığını duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus 'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği XIV. Kullanıcılar Toplantısı'nı 3-4 Kasım 2016 tarihlerinde ByOtell'de gerçekleştirmiştir.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 11.06'yı kullanıcılarına duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  CD-adapco, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CD 'nin son sürümü STAR-CD ve es-ice V4.26 'yı duyurdu.
  A-Ztech Ltd. ve BETA CAE Systems,Türkiye Açık Toplantısı 03.06.2016 tarihinde İstanbul’da gerçekleşmiştir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  Firmamızın düzenlemekte olduğu BIOVIA  (eski adı ile ACCELRYS) kullanıcılar toplantısı  06 Mayıs 2016'de İstanbul'da gerçekleşmiştir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  OrCAD Yazılımının son versiyonu olan OrCAD 17.2-2016 çıktı. Buradan yenilikleri inceleyebilirsiniz.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 11.02'yi kullanıcılarına duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus 'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği XIII. Kullanıcılar Toplantısı'nı 5-6 Kasım tarihlerinde ByOtell'de gerçekleştirmiştir.
  SIMULIA, Abaqus Sonlu Elemanlar Yazılımının son sürümü Abaqus 2016'nın çıktığını duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 10.06'yı kullanıcılarına duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  CD-adapco, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CD 'nin son sürümü STAR-CD ve es-ice V4.24 'ü duyurdu.
  OrCAD Yazılımının son versiyonu olan OrCAD 16.6-2015 çıktı. Buradan yenilikleri inceleyebilirsiniz.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 10.04'ü kullanıcılarına duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  Firmamızın düzenlemiş olduğu ACCELRYS (yeni adı ile BIOVIA) kullanıcılar toplantısı  10 Nisan 2015'te İstanbul'da gerçekleşmiştir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 10.02'yi kullanıcılarına duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus 'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği XII. Kullanıcılar Toplantısı'nı 6-7 Kasım 2014 tarihlerinde ByOtell'de gerçekleştirmiştir.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 9.06'yı kullanıcılarına duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  SIMULIA, Abaqus Sonlu Elemanlar Yazılımının son sürümü Abaqus 6.14'ün çıktığını duyurdu.
  CD-adapco, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CD 'nin son sürümü STAR-CD ve es-ice V4.22 'yi duyurdu.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 9.04'ü kullanıcılarına duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  A-Ztech Ltd. ve BETA CAE Systems S.A.,'2014 ANSA & µETA Türkiye Açık Toplantısı'nı 07.03.2014 tarihinde, İstanbul’da gerçekleştirmiştir.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 9.02'yi kullanıcılarına duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus 'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği XI. Kullanıcılar Toplantısı'nı 7-8 Kasım 2013 tarihlerinde BYOTELL'de gerçekleştirmiştir.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 8.06'yı kullanıcılarına duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  CD-adapco, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CD 'nin son sürümü STAR-CD ve es-ice V4.20 'yi duyurdu.
  SIMULIA, Abaqus Sonlu Elemanlar Yazılımının son sürümü Abaqus 6.13'ün çıktığını duyurdu.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 8.04'ü kullanıcılarına duyurdu. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 8.02'yi kullanıcılarına duyurdu. 
  OrCAD Yazılımının son versiyonu olan OrCAD 16.6 çıktı.
  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus 'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği X. Kullanıcılar Toplantısı'nı 8-9 Kasım 2012 tarihlerinde BYOTELL'de gerçekleştirmiştir.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 7.06'yı kullanıcılarına duyurdu. 
  A-Ztech Ltd. ve BETA CAE Systems S.A., 06.07.2012 tarihinde BYOTELL, İstanbul’da, Açık Toplantı düzenledi.
  CD-adapco, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CD 'in son sürümü STAR-CD ve es-ice V4.18'i duyurdu.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 7.04'ü kullanıcılarına duyurdu. 
  SIMULIA, Abaqus Sonlu Elemanlar Yazılımının son sürümü Abaqus 6.12'nin çıktığını duyurdu.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 7.02'yi kullanıcılarına duyurdu. 
  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus 'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği IX. Kullanıcılar Toplantısı'nı 17-18 Kasım 2011 tarihlerinde BYOTELL'de gerçekleştirmiştir.
  Firmamız, BETA CAE Systems S. A.Türkiye temsilicisi olmuştur. BETA CAE Systems S.A., kendi kullanım alanlarında her biri lider ürünler olan ANSA ön-işlemci ve µETA son-işlemci yazılımlarının üreticisidir.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 6.06'yı kullanıcılarına duyurdu. 
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 6.04'ü kullanıcılarına duyurdu. 
  CD-adapco, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CD 'in son sürümü STAR-CD ve es-ice V4.16'yı duyurdu.
  SIMULIA, Abaqus Sonlu Elemanlar Yazılımının son sürümü Abaqus 6.11'in çıktığını duyurdu.
  OrCAD Yazılımının son versiyonu olan OrCAD 16.5 çıktı.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 6.02'yi kullanıcılarına duyurdu.
  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği VIII. Kullanıcılar Toplantısını 'nı 4-5 Kasım 2010 tarihinde BYOTELL'de gerçekleştirmiştir.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 5.06'ü kullanıcılarına duyurdu. 
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 5.04'ü kullanıcılarına duyurdu.
  SIMULIA, Abaqus Sonlu Elemanlar Yazılımının son sürümü Abaqus 6.10'un çıktığını duyurdu.
  CD-adapco, yeni nesil Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü 5.02'yi kullanıcılarına duyurdu. 
  CD-adapco, Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CD 'in son sürümü STAR-CD V.412'yi duyurdu.
  OrCAD Yazılımının son versiyonu olan OrCAD 16.3 çıktı.
  CD-adapco Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü STAR-CCM+ 4.06 sürümünü kullanıcılarına duyurdu.

  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği VII. Kullanıcılar Toplantısını'nı 12-13 Kasım 2009 tarihinde BYOTELL'de gerçekleştirmiştir.

  CD-adapco Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü STAR-CCM+ 4.04 sürümünü kullanıcılarına duyurdu.
  CD-adapco Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CD 'in son sürümü STAR-CD V4.10 sürümünü kullanıcılarına duyurdu.
  SIMULIA, Abaqus Sonlu Elemanlar Yazılımının son sürümü Abaqus 6.9'un çıktığını duyurdu.

  CD-adapco Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü STAR-CCM+ 4.02 sürümünü kullanıcılarına duyurdu.

  OrCAD Yazılımının son versiyonu olan OrCAD 16.2 çıktı.

  CD-adapco Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü STAR-CCM+ 3.06 sürümünü kullanıcılarına duyurdu.

  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği VI. Kullanıcılar Toplantısını 'nı 6-7 Kasım 2008 tarihinde BYOTELL'de gerçekleştirmiştir.

  SIMULIA, Abaqus sonlu elemanlar yazılımının son sürümü Abaqus 6.8 'in çıktığını duyurdu.

  CD-adapco Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CD 'in son sürümü STAR-CD V4.06 sürümünü kullanıcılarına duyurdu.

  CD-adapco Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü STAR-CCM+ 3.02 sürümünü kullanıcılarına duyurdu.

  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği V. Kullanıcılar Toplantısı'nı 8-9 Kasım 2007 tarihinde Divan Otel'de gerçekleştirmiştir.

  CD-adapco 'nun Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü STAR-CCM+ 2.10 çıktı.

  OrCAD Yazılımının son versiyonu olan OrCAD 16.0 çıktı. 

  SIMULIA Abaqus sonlu elemanlar yazılımının son sürümü Abaqus 6.7 'nin çıktığını duyurdu.

  CD-adapco 'nun Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) yazılımı olan STAR-CCM+ 'ın son sürümü STAR-CCM+ 2.06 çıktı.

  Firmamız A-Ztech Ltd., SIMULIA Abaqus'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği IV. Kullanıcılar Toplantısı'nı 9-10 Kasım 2006 tarihinde Divan Otel'de gerçekleştirmiştir.

  OrCAD Yazılımının son versiyonu olan OrCAD 15.7 çıktı.

  Abaqus Sonlu Elemanlar Yazılımının son versiyonu Abaqus 6.6 çıktı.

  CD-adapco STAR-CD V4'ü kullanıcılarına sundu.

  OrCAD Yazılımının son versiyonu olan OrCAD 10.5 çıktı. 

  A-Ztech, 22 Kasım 2005 tarihinde İTÜ Makina Fakültesinde, İstanbul PROSIG Bilgisayar Destekli Test Semineri'ni ve 24 Kasım 2005 tarihinde ODTU Makine Mühendisliğinde, Ankara PROSIG Bilgisayar Destekli Test Semineri'ni düzenliyor.

  19 Kasım 2005 tarihinde "BioMedikal Endüstrisinde Akış Simülasyonu" ile ilgili internet semineri verilecektir. 

  11 Ekim 2005 tarihinde "STAR-Pro/E, CAD-Entegre Akış Simülasyonu" ile ilgili internet semineri verilecektir.

  Daha hızlı ve hassas çözüm olan  CD-adapco, STAR-CCM+ 1.08 sürümü çıktı.

  Firmamız A-Ztech Ltd., Abaqus'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği III. Kullanıcılar Toplantısı'nı 29-30 Eylül 2005 tarihinde Divan Otel'de gerçekleştirmiştir.

  19 ve 26 Eylül 2005 tarihlerinde "CD-adapco Polihedral Çözüm Ağı Teknolojisi Devrimi" ile ilgili internet semineri verilecektir.

  13-15 Eylül 2005 tarihlerinde Mevcut Ön ve Son İşlemci Ortamından Abaqus/CAE Modülüne Geçiş ile ilgili internet seminerleri verilecektir.

  OrCAD Yazılımının yeni versiyonu olan OrCAD 10.5 Ağustos 2005'de çıktı.

  12-14 Temmuz 2005 tarihlerinde fe-safe ile Yorulma Analizleri ve Tasarımda Dayanıklılık ile ilgili internet seminerleri verilecektir.

  Abaqus Sonlu Elemanlar Yazılımının son versiyonu Abaqus 6.5 çıktı.

  Firmamız A-Ztech Ltd., Abaqus'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği II. Kullanıcılar Toplantısı'nı 7-8 Ekim 2004 tarihinde Divan Otel'de gerçekleştirmiştir.

  Gürültü ve titreşim uygulamalarının ölçüm ve analizi için yazılım ve donanım sistemleri sunan PROSIG'in temsilciliği artık A-Ztech'de.

  Firmamız A-Ztech Ltd., Abaqus'un Türkiye kullanıcılarını bir araya getirdiği I. Kullanıcılar Toplantısı'nı 4-5 Aralık 2003 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesin'de gerçekleştirmiştir.  Anasayfa | Iletişim | E-Posta A-Ztech | Ürünler | Hizmetler
  Teknik Destek| Duyurular